Βαλένθια – Βαγιαδολίδ στην Tipbet με ανταγωνιστικές αποδόσεις

Ανανεώθηκε:
tipbet logo εγγραφή

Για την 35η αγωνιστική της La Liga, η Βαλένθια υποδέχεται τη Βαγιαδολίδ (20:30) και η Tipbet προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Βαλένθια – Βαγιαδολίδ στην Tipbet
Tipbet λογότυπο

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Βαλένθια, όπου και μετράει μια ισοπαλία και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Βόρο φιλοξενήθηκε από τη Γρανάδα, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 2-2. Οι Μανού Βαγιέχο (63′) και Γκονσάλο Γουέδες (68′) σημείωσαν τα τέρματά της, δίνοντας της έστω και προσωρινά το προβάδισμα (1-2). Στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε No Goal. Εννέα νίκες, επτά ισοπαλίες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις νίκες για τη Βαγιαδολίδ, μετά από πέντε αναμετρήσεις και με απολογισμό τέσσερις ισοπαλίες και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σέρχιο Γκονθάλεθ υποδέχθηκε την Αλαβές, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Χοακίν Φερνάντεθ στο 88ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα έξι τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε Under 2.5. Τέσσερις νίκες, πέντε ισοπαλίες και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Tipbet μπορείτε να βρείτε μεγάλη γκάμα στοιχηματικών επιλογών για τον αγώνα. Πέρα από όλες τις βασικές αγορές, προσφέρονται αγορές για γκολ, για συνδυαστικά στοιχήματα, για τα ημίχρονα, για κάρτες, για κόρνερ, αλλά και ειδικά παικτών και ομάδων, μεταξύ άλλων.