*Με Over 2.5 γκολ έληξαν τα 4/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα 4/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

*Αποτέλεσμα πρώτου γύρου: Μαγκαγιάνες-Αουντάξ Ιταλιάνο 1-2.

ΑΟΥΝΤΑΞ ΙΤΑΛΙΑΝΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα εναντίον της Κόλο Κόλο με σκορ 0-1, στα πλαίσια της 28ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το γκολ που χώρισε τις δύο ομάδες σκόραρε ο Γουίεμπεργκ στο 3’.

Πάλεψε η Αουντάξ Ιταλιάνο, αλλά δεν κατάφερε να αποσπάσει το επιθυμητό αποτέλεσμα. Μπήκε νωθρά και έμεινε από νωρίς πίσω στο σκορ, ενώ στη συνέχεια απέκτησε αριθμητικό πλεονέκτημα, όμως δεν μπόρεσε να το εκμεταλλευτεί.

Τις τελευταίες της ελπίδες για είσοδο στην εφτάδα θέλει να εξαντλήσει, εκμεταλλευόμενη το πλεονέκτημα έδρας. Πολλά τα σκαμπανεβάσματα στην απόδοσή της, όμως είναι μαχητική σε όλες τις αναμετρήσεις της, σκοράροντας στις περισσότερες. Αμυντικά είναι ασταθής, με αποτέλεσμα να δέχεται συνεχώς γκολ, με αποτέλεσμα να έχει χάσει πολλούς και σημαντικούς βαθμούς.

Αουντάξ Ιταλιάνο Στατιστικά

*Με No Goal τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Under 2.5 τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΜΑΓΚΑΓΙΑΝΕΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη εναντίον της Κούρικο Ουνίδο με σκορ 3-4, στα πλαίσια της 28ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι με τον Καμπρέρα στο 23’ και διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Κοέλιο στο 26’. Το 2-1 πέτυχε ο Λαρίβεϊ στο 31’ και το 2-2 ο ίδιος στο 37’. Το 2-3 έκανε και πάλι ο Λαρίβεϊ ολοκληρώνοντας το χατ-τρικ στο 47’, ενώ το 3-3 ο Κάστρο με πέναλτι στο 68’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Γιορκέρα στο 90+3’.

Εξαιρετική εμφάνιση και τεράστια νίκη για τη Μαγκαγιάνες. Παρά το γεγονός ότι έμεινε αρκετά πίσω στο σκορ, κατάφερε να ισοφαρίσει πριν το ημίχρονο, ενώ το ανέτρεψε στις αρχές της επανάληψης. Στη συνέχεια δέχθηκε την ισοφάριση, αλλά δεν το έβαλε κάτω, πετυχαίνοντας το καθοριστικό γκολ στις καθυστερήσεις του ματς.

Μονόδρομος η νίκη στο σημερινό παιχνίδι, προκειμένου να εξαντλήσει τις μηδαμινές πιθανότητες που της έχουν απομείνει για παραμονή. Υποχρεωμένη να παίξει ανοιχτά, ψάχνοντας το γκολ που θα τη φέρει ένα βήμα πιο κοντά στην επίτευξη του στόχου της. Αμυντικά δεν είναι σταθερή, θα πρέπει να προσέξει τα καθήκοντά της, καθώς σπάνιες είναι οι περιπτώσεις στις οποίες δεν δέχθηκε γκολ.