*Δείτε το παιχνίδι σε Live Stream στον Stoiximan.

ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ

Συνεχίζονται τα σκαμπανεβάσματα για τη Σάο Πάολο, η οποία δέχθηκε το σαββατοκύριακο το εντός έδρας χαστούκι από την Ατλέτικο Παραναένσε. Προηγήθηκε με τον Μαϊκόν στο 41ο λεπτό, όμως οι φιλοξενούμενοι απάντησαν με δύο γκολ στο 66′ και στο 88′. Εναλλαγή νίκης-ήττας περιλαμβάνει το σερί των τελευταίων τεσσάρων αγωνιστικών, στο 1-0-2 το εντός έδρας σερί στο φετινό πρωτάθλημα. Τραυματίστηκε και χάνει το σημερινό ματς ο επιθετικός Κέλβιν, ανέτοιμοι οι Ροντρίγκο Κάιο (ΑΜ) και Γκάνσο (ΜΕ), που επέστρεψαν από τις υποχρεώσεις με την Εθνική Βραζιλίας.

Προηγούμενο ματς: Υπέστη την εντός έδρας ήττα από την Ατλέτικο Παραναένσε με 1-2.

Στατιστικό: Πρώτο Over 2,5 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές.

Το Σάο Πάολο – Βιτόρια Μπαΐα παίζει στον Stoiximan

ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΪΑ

Ικανοποιητική κρίνεται για τη Βιτόρια Μπαΐα η συγκομιδή των εννιά βαθμών στις επτά πρώτες αγωνιστικές, καθώς οι φιλοξενούμενοι επέστρεψαν φέτος στη μεγάλη κατηγορία. Μετρούν μόλις μία ήττα στις τελευταίες έξι αγωνιστικές (2-3-1), ενώ οι τρεις ισοπαλίες συνδυάστηκαν όλες με το 1-1 ως τελικό σκορ. Στο ματς της 7ης αγωνιστικής με την Μποταφόγκο, η Βιτόρια μπήκε πίσω στο σκορ στο 52′, αλλά ισοφάρισε με τον Βίκτορ Ράμος στις καθυστερήσεις. Τραυματίστηκε και θα απουσιάσει ο μέσος Φλάβιο, έμειναν εκτός αποστολής για διαφορετικούς λόγους οι Μαρσέλο, Λεάντρο Ντομίνγκες, Μαϊκόν Σίλβα και Γκουστάβο.

Προηγούμενο ματς: Έφυγε με το ισόπαλο 1-1 από την έδρα της Μποταφόγκο.

Στατιστικό: Under 2,5 τα πέντε τελευταία παιχνίδια της.