*Φετινά ματς: Τορόντο – Μόντρεαλ 1-2.

*Έρχονται από 3/5 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΤΟΡΟΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Ήττα 0-1 κόντρα στην Άτλας για το Λιγκς Καπ. Το γκολ μόλις στο δεύτερο λεπτό.

Απογοητευτική η παρουσία του στο Λιγκς Καπ, δεν κατάφερε να γίνει ανταγωνιστική, αποχώρησε με 2/2 ήττες. Έκανε πρεμιέρα με διασυρμό 5-0 απ’ τη Νέα Υόρκη Σίτι, ενώ συνέχισε με ήττα 1-0 απ’ την Άτλας. Επιστρέφει στο MLS, ούτε εκεί τα πήγαινε καλά μέχρι τον Ιούλιο, στην τελευταία του υποχρέωση ηττήθηκε εκτός έδρας 1-0 απ’ το Σικάγο. Η ομάδα του Καναδά έρχεται από έξι σερί ήττες και έχει μόλις μια νίκη στις τελευταίες 14 αγωνιστικές (1-4-9), δε σκόραρε στα τελευταία 10/14 ματς. Με 19 πόντους είναι στην 14η θέση της Ανατολής.

ΤΟΡΟΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Under 2.5 στα 9/14 τελευταία παιχνίδια της ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*NG στα τελευταία 11/14 παιχνίδια της ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΜΟΝΤΡΕΑΛ

Προηγούμενο ματς: Ήττα 0-1 κόντρα στην Ουάσινγκτον για το Λιγκς Καπ. Το γκολ στο 70’.

Ελάχιστα καλά πράγματα απ’ το Μόντρεαλ στο Λιγκς Καπ, αποχαιρέτησε νωρίς τη διοργάνωση. Έκανε πρεμιέρα με νίκη στα πέναλτι κόντρα στην Πούμας (2-2 το 90λεπτο), ενώ συνέχισε με ήττα 0-1 απ’ την Ουάσινγκτον και αποκλείστηκε απ’ τη συνέχεια. Σε ό,τι αφορά το MLS, έκλεισε τις υποχρεώσεις της με εντός έδρας νίκη 2-0 επί της Σάρλοτ, ένα αποτέλεσμα που χρειαζόταν σε μεγάλο βαθμό. Είχαν προηγηθεί τρεις σερί ήττες χωρίς να σκοράρει κόντρα σε Σικάγο (3-0), Ατλάντα (0-1) και Νέα Υόρκη Σίτι (0-1), δε σκόραρε ούτε στην ισοπαλία 0-0 κόντρα στη Σάρλοτ. Μετρά ρεκόρ 1-1-3 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές, με 29 πόντους είναι στην 10η θέση της Ανατολής.