Προτελευταία αγωνιστική

Γκρουπ Υποβιβασμού

*Η αναμέτρηση διεξάγεται χωρίς την παρουσία θεατών.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΤΣΟΝΓΚΙΝΓΚ ΛΙΦΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας νίκη με 0-1 επί της Νταλιάν, την προηγούμενη αγωνιστική. Είχε παθητικό ρόλο καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, με τους γηπεδούχους να κυριαρχούν, αλλά να είναι εξαιρετικά άστοχοι στην τελική προσπάθεια. Η Λιφάν εκμεταλλεύτηκε μία από τις ελάχιστες ευκαιρίες της και διαμόρφωσε το τελικό 0-1 στο 59ο λεπτό της αναμέτρησης.

Ήταν η 1η της νίκη μετά από 6 αγώνες, σε πρωτάθλημα και κύπελλο. Βρίσκεται στην 5η θέση του γκρουπ, στο +1 από τη ζώνη του υποβιβασμού, με 2 αγωνιστικές να απομένουν. Μετράει 3 συνεχόμενα under1.5 γκολ.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 0-1 επί της Νταλιάν.

Τσονγκίνγκ Λιφάν Στατιστικά

*Under1.5 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365)

*N/g στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΣΑΝΓΚΑΙ ΣΕΝΧΟΥΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Κανγκτζού Μάιτι Λάιονς, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο 1ο ημίχρονο, με λίγες φάσεις εκατέρωθεν, έμεινε πίσω στο σκορ στο 33ο λεπτό της αναμέτρησης. Πήρε τον έλεγχο του παιχνιδιού στο β’ μέρος, ήταν καλύτερη και κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση, με τον Ουάνγκ να διαμορφώνει το τελικό 1-1 στο 78′.

Ήταν το 2ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς ήττα στο πρωτάθλημα (1-1-0). Βρίσκεται στην 1η θέση του γκρουπ και είναι βαθμολογικά αδιάφορη, έχοντας εξασφαλίσει την παραμονή της εδώ και αρκετές αγωνιστικές. Έχει σκοράρει στα 8 από τα τελευταία 10 παιχνίδια της.

Δεν αναφέρεται κάποια απουσία για τους φιλοξενούμενους.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Κανγκτζού Μάιτι Λάιονς.