19η αγωνιστική

Γκρουπ Υποβιβασμού

*Η αναμέτρηση διεξάγεται χωρίς την παρουσία θεατών.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Έχουν αναμετρηθεί μόνο μια φορά στην ιστορία τους, με τη Σένχουα να επικρατεί της Κιντάο με 3-0.

ΚΙΝΤΑΟ ΧΑΪΝΙΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας ήττα με 1-2 από την Νταλιάν, την προηγούμενη αγωνιστική. Ήταν πολύ καλύτερη των φιλοξενούμενων στο 1ο ημίχρονο και επιβραβεύτηκε γι’αυτό, ανοίγοντας το σκορ στο 43′. Αγνώριστη στο β’ μέρος, με τους φιλοξενούμενους να κυριαρχούν στον αγωνιστικό χώρο και να φτάνουν στην ανατροπή με δύο γκολ στο 49′ και το 79′.

Ήταν η 4η ήττα στα τελευταία 5 παιχνίδια της, έχοντας δεχτεί τουλάχιστον 2 γκολ και στις 4 αυτές ήττες. Βρίσκεται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -3 από τη σωτηρία. Έχει δεχτεί γκολ στα τελευταία 15(!) παιχνίδια της.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 1-2 από την Νταλιάν.

Κιντάο Χαΐνιου Στατιστικά

*7 συνεχόμενα over2.5 γκολ. (Δες το στην bet365)

*3 συνεχόμενα g/g.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777

ΣΑΝΓΚΑΙ ΣΕΝΧΟΥΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας ήττα με 2-0 από τη Χενάν Τζιανγέ, την προηγούμενη αγωνιστική. Ξεκίνησε με φόρα στο 1ο ημίχρονο, παρά το γεγονός ότι είναι βαθμολογικά αδιάφορη, αλλά δεν κατάφερε να διασπάσει την άμυνα των γηπεδούχων. Η Χενάν ανέβασε στροφές στο β’ μέρος και βρήκε νωρίς το γκολ που έψαχνε (61′). Η Σένχουα δεν απείλησε στο υπόλοιπο παιχνίδι, με το τελικό 2-0 να διαμορφώνεται στο 90+1′, με το 2ο γκολ του Ντουράδο στην αναμέτρηση.

Ήταν η 1η της ήττα μετά από 4 παιχνίδια, σε πρωτάθλημα και κύπελλο. Βρίσκεται στην 1η θέση του γκρουπ, στο +18 από τη ζώνη του υποβιβασμού και αδιάφορη βαθμολογικά. Έχει σκοράρει στα 8 από τα τελευταία 10 παιχνίδια της.

Με πλήρες ρόστερ θα παραταχθεί στον σημερινό αγώνα.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 2-0 από τη Χενάν Τζιανγέ.