Γκρουπ Υποβιβασμού

*Η αναμέτρηση διεξάγεται χωρίς την παρουσία θεατών.

*Το γκρουπ αποτελείται από 8 ομάδες που θα αναμετρηθούν από 1 φορά μεταξύ τους για να προκύψουν οι 2 που θα υποβιβαστούν στη 2η κατηγορία.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις 8 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων στην ιστορία τους.

ΤΣΟΝΓΚΙΝΓΚ ΛΙΦΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Τιαντζίν, την προηγούμενη αγωνιστική. Είδε την αντίπαλο της να είναι καλύτερη στη μεγαλύτερη διάρκεια του παιχνιδιού, αλλά ήταν αυτή που άνοιξε το σκορ, κόντρα στη ροή του παιχνιδιού, στο 55′. Οι γηπεδούχοι αντέδρασαν άμεσα, ισοφαρίζοντας σε 1-1 στο 60ο λεπτό της αναμέτρησης, σκορ που έμελλε να μείνει μέχρι τέλους.

Ήταν το 2ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη (0-1-1). Βρίσκεται στην 4η θέση του γκρουπ, στο +2 από τη ζώνη υποβιβασμού. Μετράει 3 συνεχόμενα under2.5 γκολ και 3 ήττες στα τελευταία 5 παιχνίδια της.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Τιαντζίν.

Τσονγκίνγκ Λιφάν Στατιστικά

*3 συνεχόμενα under2.5 γκολ. (Δες το στην bet365)

*G/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΝΤΑΛΙΑΝ ΓΙΦΑΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας νίκη με 1-0 επί της Χενάν, την προηγούμενη αγωνιστική. Ήταν η απόλυτη κυρίαρχος του παιχνιδιού, δίχως να απειληθεί σε κανένα σημείο από τους αντιπάλους της. Στο 1ο ημίχρονο κατέγραψε 16(!) τελικές προσπάθειες, αλλά δεν κατάφερε να διασπάσει την αντίπαλη άμυνα. Αυτό έγινε στο β’ μέρος, όπου χρειάστηκε ελάχιστες φάσεις για να σημειώσει το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης στο 80ο λεπτό.

Ήταν η 1η της νίκη μετά από 2 αγώνες. Βρίσκεται στην 6η θέση του γκρουπ, ισόβαθμη με την 7η Τιαντζίν, που βρίσκεται εντός ζώνης υποβιβασμού. Μετράει 4 συνεχόμενα n/g και 3 νίκες στα τελευταία 5 παιχνίδια της.

Με πλήρες ρόστερ θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε της Χενάν με 1-0, ευκολότερα από όσο δείχνει το τελικό σκορ.