Bet365: Γουέστ Μπρομ – Μπέρμιγχαμ με κορυφαίες αγορές (15/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 22:00, η Γουέστ Μπρομ φιλοξενεί τη Μπέρμιγχαμ για τη 12η αγωνιστική της Τσάμπιονσιπ. Η Bet365, προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Γουέστ Μπρομ – Μπέρμιγχαμ στην Bet365

Έχασε για πρώτη φορά τη φετινή σεζόν η Γουέστ Μπρομ στην Τσάμπιονσιπ με 1-0 από τη Στόουκ εκτός έδρας. Το πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης ήταν ισορροπημένο ως προς τις φάσεις των δύο ομάδων. Στο δεύτερο 45λεπτο πήρε τον πρώτο λόγο η γηπεδούχος, η φιλοξενούμενη παραχώρησε πέναλτι που δεν οδήγησε σε γκολ και τελικά το μοναδικό τέρμα σημειώθηκε στο 79′. Βρίσκεται στην 2η της κατάταξης, 3 πόντους μακριά από την 1η.

Δεύτερη διαδοχική ήττα γνώρισε η Μπέρμιγχαμ στο πρωτάθλημα, κόντρα στη Νότιγχαμ εντός έδρας με 0-3 την προηγούμενη αγωνιστική. Είχε τις φάσεις της, ωστόσο οι φιλοξενούμενοι ήταν πιο αποδοτικοί και εκμεταλλεύτηκαν καλύτερα τις ευκαιρίες τους. Δέχτηκαν τα πρώτα δύο τέρματα στο 11′ και στο 29′, με το τρίτο να έρχεται στο 53′, χωρίς να καταφέρουν να απαντήσουν. Είναι στη 16η θέση με 12 βαθμούς.

Όπως δείχνουν οι αποδόσεις της bet365, η Γουέστ Μπρομ κυριαρχεί. Ειδικότερα, ο άσος προσφέρεται στο 1.57, το ”Χ” στο 4.20, και το διπλό στο 5.75.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα πέντε από τα εφτά πρόσφατα ματς της Γουέστ Μπρομ, σημειώθηκαν δύο ή λιγότερα γκολ (στο 1.90 το Under 2.5)
  • Στους τέσσερις τελευταίους αγώνες της Μπέρμιγχαμ, δεν σκόραραν και οι δύο αντίπαλοι (στο 1.83 το No Goal)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.