*3η αγωνιστική

*No/Goal & Under 2.5 ήρθαν οι 3/4 συναντήσεις των δύο ομάδων.

ΧΑΒΡΗ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 1-0 από τη Βαλενσιέν. Δέχθηκε το γκολ στο 13’.

Αποδείχθηκε εξαιρετικά άστοχη στο δεύτερο επίσημο παιχνίδι της σεζόν η Χάβρη, η οποία έφυγε με άδεια χέρια από την έδρα της Βαλενσιέν γνωρίζοντας την ήττα με 1-0. Κινήθηκε σε ρηχά νερά στο πρώτο ημίχρονο, δεν είχε τελική στο στόχο και πήγε με το εις βάρος της 1-0 στην ανάπαυλα. Ανέβασε στροφές στο δεύτερο 45λεπτο, έφτιαξε πολλέ ευκαιρίες, αλλά απ’ τις 14 τελικές που δημιούργησε μόλις η μία ήταν εντός στόχου. Σε κάθε περίπτωση αδίκησε τον εαυτό της και έπρεπε τουλάχιστον να πάρει τον πόντο.

Πρώτη ήττα για την Χάβρη, είχε προηγηθεί το εντός έδρας 0-0 με την Γκρενόμπλ, σε παιχνίδι που φανέρωσε ξανά πρόβλημα στη δημιουργία. Ο κόουτς Έλσνερ θέλει να δει την ομάδα του να παίζει πιο ελκυστικό ποδόσφαιρο και προσπάθησε να “φτιάξει” τη ψυχολογία των ποδοσφαιριστών του ενόψει του ματς με την Πο. Παραμένουν τραυματίες οι αμυντικοί Μπεμπά, Ντιαλό και ο επιθετικός Κορνέ.

ΧΑΒΡΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Over 2.5 τα 7/9 πρόσφατα παιχνίδια.

*Έμεινε άσφαιρη στα τρία τελευταία παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στo Pamestoixima.gr (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα |

ΠΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 0-0 με τη Ντιζόν.

Στο πρώτο εντός έδρας παιχνίδι δεν έβγαλε την ενέργεια που την χαρακτήριζε τα προηγούμενα χρόνια, με την Πο να παραχωρεί “λευκή” ισοπαλία (0-0) κόντρα στη Ντιζόν. Λίγα πράγματα στο επιθετικό κομμάτι, περισσότερο ένιωσε τον κίνδυνο και στα δύο ημίχρονο, ο βαθμός ήταν ό,τι καλύτερο μπορούσε να πάρει απ’ το παιχνίδι.

Αυτός ήταν ο πρώτος πόντος στο πρωτάθλημα για την Πο, είχε προηγηθεί το εκτός έδρας βαρύ 4-0 από την Γκινγκάμπ, σε παιχνίδι που εμφανίστηκε ασύνδετη σε όλες τις γραμμές, πληρώνοντας σε μεγάλο βαθμό και την είσοδο αρκετών νέων ποδοσφαιριστών στο βασικό σχήμα. Σε δύο ματς έχει μείνει άσφαιρη και καλείται να βγάλει περισσότερη επιθετικότητα στα παιχνίδια της, αν δε θέλει από τόσο νωρίς να βρίσκεται στα χαμηλά στρώματα της βαθμολογίας. Χωρίς σημαντικά αγωνιστικά προβλήματα σ’ ένα ακόμη παιχνίδι.