To Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος παίζει εδώ με εκατοντάδες ειδικά!

Ανανεώθηκε:
bwin

bwin: Tα play out της Super League παίζουν εδώ με εκατοντάδες ειδικά! |21+

Στην πρεμιέρα των play out, ο Αστέρας Τρίπολης εκμεταλλεύτηκε το στραβοπάτημα του Ατρόμητου και με το 2-1 στην έδρα της ΑΕΛ βρίσκεται στην κορυφή της ειδικής βαθμολογίας. Στον αντίποδα, το γκολ του Τσιλούλη και η ήττα του Παναιτωλικού από τη Λαμία, αναπτέρωσαν τις ελπίδες του Πανιωνίου για παραμονή στην κατηγορία. Οι «κυανέρυθροι» καλούνται να βρουν βαθμούς και εκτός έδρας, γεγονός μέχρι στιγμής δεν… προκύπτει από την εικόνα τους μακριά από την Νέα Σμύρνη. Αξίζει να σημειωθεί, πως η ομάδα του Λεωνίδα Βόκολου απέσπασε μόλις μία ισοπαλία στα εννιά τελευταία ανεξαρτήτως διοργάνωσης, με συντελεστή τερμάτων 21-1!

Aστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος: Εκατοντάδες επιλογές και στοιχήματα για σκόρερ, κάρτες, κόρνερ και λεπτό πρώτου γκολ. |21+
Bwin

Στο Αγρίνιο, ο Παναιτωλικός θα περιμένει την ΑΕΛ, αναζητώντας συνέχεια στο σερί θετικών αποτελεσμάτων εντός έδρας. Συγκεκριμένα, τα «καναρίνια» μετρούν δύο νίκες και ισάριθμες ισοπαλίες στο πρόσφατο καρέ αγώνων με Λαμία (1-1), Άρη (2-0), Βόλο (1-1) και Πανιώνιο (1-0). Από την πλευρά της, η ΑΕΛ έρχεται από την εντός έδρας ήττα κόντρα στον Αστέρα και μετρά μόνο μία νίκη στα 11 πιο πρόσφατα για το πρωτάθλημα. Στην κανονική περίοδο, οι δύο ομάδες πρόσφεραν δύο χορταστικά σε θέαμα και γκολ ματς, μοιράζοντας από έναν βαθμό με το ίδιο σκορ σε Αγρίνιο και Λάρισα (2-2).

bwin – Build A Bet στο Παναιτωλικός – ΑΕΛ. Ένας αγώνας – πολλές αγορές – ένα στοίχημα. |21+