Stoiximan: Τσέλσι – Νόριτς με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 36η αγωνιστική της Premier League, η Τσέλσι υποδέχεται τη Νόριτς (22:15) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Τσέλσι – Νόριτς στο Stoiximan

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για την Τσέλσι, μετά τις δυο νίκες επί των Γουότφορντ (3-0 εντός) και Κρίσταλ Πάλας (2-3 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Φρανκ Λάμπαρντ φιλοξενήθηκε από τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, στην έδρα της οποίας γνώρισε μια βαριά και απρόσμενη ηήττα με 3-0. Βρέθηκε πίσω στο 18′, στο 33′ δέχθηκε δεύτερο τέρμα, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε στο 77ο λεπτό. Στα εννέα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Εννέα νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Από την έβδομη διαδοχική της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται από τη δική της πλευρά η Νόριτς. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντάνιελ Φάρκε υποδέχθηκε τη Γουέστ Χαμ, από την οποία και ηττήθηκε με το βαρύ 0-4. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα στο πρώτο ημίχρονο (11′, 45’+1), για να δεχθεί ακόμη δυο στο επόμενο μισό (54′, 74′). Στα δέκα από τα έντεκα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Μια νίκη, τρεις ισοπαλίες και 13 ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και τις αναμετρήσεις Γουέστ Μπρομ – Φούλαμ (19:00) και Κάρντιφ – Ντέρμπι (21:45) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.