Stoiximan: Σαμπντόρια – Νάπολι με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 22η αγωνιστική της Serie A, η Σαμπντόρια υποδέχεται τη Νάπολι (21:45) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Σαμπντόρια – Νάπολι στο Stoiximan

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παρέμεινε για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Σαμπντόρια, μετά και τη βαριά ήττα από τη Λάτσιο (5-1 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κλαούντιο Ρανιέρι υποδέχθηκε τη Σασουόλο, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία. Παρότι αγωνιζόταν με αριθμητικό πλεονέκτημα από το 25ο λεπτό, δεν κατάφερε να φτάσει σε μια νίκη. Στα τρία από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G και Over 2.5. Τρεις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Νάπολι, μετά από τρεις διαδοχικές ήττες κόντρα σε Ίντερ (1-3 εντός), Λάτσιο (1-0 εκτός) και Φιορεντίνα (0-2 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Τζενάρο Γκατούζο υποδέχθηκε τη Γιουβέντους, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Προηγήθηκε με 2-0, χάρη στα τέρματα που σημείωσαν οι Ζιελίνσκι (63′) και Ινσίνιε (86′), πριν δεχθεί τη μείωση του σκορ, για το τελικό αποτέλεσμα, στις καθυστερήσεις. Στα επτά από τα εννέα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Τρεις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.