Stoiximan: Σαμπντόρια – Μίλαν με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 37η αγωνιστική στη Serie A, η Σαμπντόρια υποδέχεται τη Μίλαν (20:30) και η Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Σαμπντόρια – Μίλαν στη Stoiximan

Τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα υπέστη η Σαμπντόρια, μετά και από εκείνη στο ντέρμπι με τη Τζένοα (1-2 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κλαούντιο Ρανιέρι φιλοξενήθηκε από τη Γιουβέντους, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-0. Βρέθηκε πίσω στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο 67ο λεπτό. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Έξι νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και οκτώ ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη παραμένει εδώ και δέκα αναμετρήσεις η Μίλαν, όπου και μετράει επτά νίκες και τρεις ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Στέφανο Πιόλι υποδέχθηκε την Αταλάντα, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Προηγήθηκε στο 14ο λεπτό με τον Τσαλχάνογλου, για να δεχθεί την ισοφάριση στο 34′. Στα επτά από τα οκτώ τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Εννέα νίκες, τρεις ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, η Stoiximan.gr προσφέρει και τις αναμετρήσεις Μπρέντφορντ – Σουόνσι (21:45) και Τορίνο – Μίλαν (22:45) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.