Stoiximan: Ρεάλ Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 37η αγωνιστική της La Liga, η Ρεάλ Μαδρίτης υποδέχεται τη Βιγιαρεάλ (22:00) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών.

Ρεάλ Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ στο Stoiximan

Από την ένατη διαδοχική της νίκη στα πλαίσια του πρωταθλήματος προέρχεται η Ρεάλ Μαδρίτης. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ζινεντίν Ζιντάν φιλοξενήθηκε από τη Γρανάδα, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-2. Οι Μεντί (10′) και Μπενζεμά (16′) έδωσαν προβάδιδσμα δυο τερμάτων στη “βασίλισσα”, με τους γηπεδούχους να μειώνουν για το τελικό αποτέλεσμα, στο 50ο λεπτό. Στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal και Under 2.5. Δεκατέσσερις νίκες και τέσσερις ισοπαλίες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Βιγιαρεάλ, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε κόντρα στη Χετάφε (1-3 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χάβι Καγιέχα υποδέχθηκε τη Σοσιεδάδ, από την οποία και ηττήθηκε με 1-2. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (61′, 75′), για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με τον Σάντι Καθόρλα, στο 85ο λεπτό. Στα τρία τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5. Εννέα νίκες, μια ισοπαλία και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.