Stoiximan: Ρεάλ Μαδρίτης – Παναθηναϊκός με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

H Ρεάλ Μαδρίτης υποδέχεται απόψε (22:00) τον Παναθηναϊκό, σε έκτακτο παιχνίδι της Euroleague και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Ρεάλ Μαδρίτης – Παναθηναϊκός στο Stoiximan

Σε πολύ καλή αγωνιστική κατάσταση η Ρεάλ Μαδρίτης, τρέχει νικηφόρο σερί 7 αγώνων, στις τρεις πιο πρόσφατες σκόραρε σε όλες 91+ πόντους και επικράτησε με διαφορές 23, 27 και 29 πόντως αντίστοιχα! Σήκωσε το Κύπελλο Ισπανία διαλύοντας  την Ουνικάχα μέσα στη Μάλαγα για τον τελικό και στην τελευταία αγωνιστική της Euroleague συνέτριψε με 65-94 τη Φενέρμπαχτσε στην Κωνσταντινούπολη. Με ρεκόρ 19-6 κατέχει τη 2η θέση στην Ευρωλίγκα, στο +2 εντός 4αδας.

Ο Παναθηναϊκός αντιθέτως ταξιδεύει στη Μαδρίτη με άσχημη ψυχολογία μετά την πικρή εντός έδρας ήττα απο την Μπαρτσελόνα, με την οποία χάνει το “τρένο”  για την 4αδα και το πλεονέκτημα έδρας στα playoffs. Το “τριφύλλι”  ήταν πολύ καλό για 3 δεκάλεπτα απέναντι στους Καταλνούς και στην περίοδο προηγήθηκε ακόμη και με 10 πόντους διαφορα (67-57). Η επιθετική δυστοκία όμως και τα μεγάλα σουτ που έβαλαν οι περιφερειακοί των Καταλανών στην 4η περίοδο στοίχισαν τη νίκη με 81-92. Με ρεκόρ 14-11 πλέον, ο Παναθηναϊκός έχει ως στόχο την γρήγορη εξασφάλιση της παρουσίας του στα playoffs.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.