Stoiximan: Πάρμα – Λέτσε με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 19η αγωνιστική της Serie A, η Πάρμα υποδέχεται τη Λέτσε (21:45) και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Πάρμα – Λέτσε στο Stoiximan

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για την Πάρμα, μετά από τρεις αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ρομπέρτο Ντ’Αβέρσα φιλοξενήθηκε από την Αταλάντα, στην έδρα της οποίας γνώρισε μια βαριά ήττα με 5-0. Βρέθηκε πίσω στο σκορ με τρία τέρματα από το πρώτο ημίχρονο (11′, 34′, 43′), για να δεχθεί ακόμη δυο στο δεύτερο ημίχρονο (60′, 71′), για το τελικό αποτέλεσμα. Στα έξι από τα εννέα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Λέτσε, μετρώντας μια ισοπαλία και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Φάμπιο Λιβεράνι υποδέχθηκε την Ουντινέζε, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 88ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Τρίτη διαδοχική ήττα, μετά και από εκείνες κόντρα σε Μπρέσια (3-0 εκτός) και Μπολόνια (2-3 εντός). Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Τρεις νίκες, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.