Stoiximan: ΠΑΟΚ – ΑΕΚ με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την πέμπτη αγωνιστική στα play off της Super League 1, ο ΠΑΟΚ υποδέχεται την ΑΕΚ (21:00) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ στο Stoiximan

Τη δεύτερη διαδοχική του νίκη στα play off πανηγύρισε ο ΠΑΟΚ, μετά και από εκείνη κόντρα στον ΟΦΗ (3-1 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αμπέλ Φερέιρα φιλοξενήθηκε από τον Άρη, στην έδρα του οποίου επικράτησε με 0-2. Προηγήθηκε με τον Βαρέλα στο 36′, με τον Σβιντέρφσκι να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια του, σημειώθηκε Under 2.5. Έντεκα νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Μετά από έντεκα αναμετρήσεις και με απολογισμό επτά νίκες και τέσσερις ισοπαλίες, η ΑΕΚ υπέστη και πάλι την ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μάσιμο Καρέρα υποδέχθηκε τον Ολυμπιακό, από τον οποίο και ηττήθηκε με 1-2. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα από το πρώτο ημίχρονο (38′, 45′), για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με τον Αραούχο στο 66ο λεπτό. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal. Επτά νίκες, τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και τις αναμετρήσεις Παναθηναϊκός – Άρης (19:15), Ολυμπιακός – ΟΦΗ (21:30), Μπόρνμουθ – Νιουκάστλ (20:00), Έβερτον – Λέστερ (20:00), Βαλένθια – Μπιλμπάο (20:30) και Αλαβές – Γρανάδα (20:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.