Stoiximan: Ουνιόν Βερολίνου – Σάλκε με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 30η αγωνιστική στη Bundesliga, η Ουνιόν Βερολίνου υποδέχεται τη Σάλκε (16:30) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών.

Ουνιόν Βερολίνου – Σάλκε στο Stoiximan

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και έξι αναμετρήσεις η Ουνιόν Βερολίνου, όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ουρς Φίσερ φιλοξενήθηκε από την Γκλάντμπαχ, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 4-1. Ο Άντερσον σημείωσε το μοναδικό της τέρμα, μειώνοντας προσωρινά σε 2-1, στο 50ο λεπτό. Στα έξι από τα οκτώ τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Έξι νίκες, δυο ισοπαλίες και έξι ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Όπως η σημερινή της αντίπαλος, έτσι και η Σάλκε εξακολουθεί να αγνοεί τη νίκη εδώ και έντεκα αναμετρήσεις, όπου και μετράει τέσσερις ισοπαλίες και επτά ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντέιβιντ Βάγκνερ υποδέχθηκε τη Βέρντερ Βρέμης, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 32ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Τέσσερις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.