Stoiximan: Ουνιόν Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 26η αγωνιστική στη Bundesliga, η Ουνιόν Βερολίνου υποδέχεται τη Μπάγερν Μονάχου (19:00) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Ουνιόν Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου στο Stoiximan

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παρέμεινε για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Ουνιόν Βερολίνου, μετά και την ισοπαλία με τη Βόλσφμπουργκ (2-2 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ουρς Φίσερ φιλοξενήθηκε από τη Φράιμπουργκ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 3-1. Ο Άντερσον σημείωσε το μοναδικό τέρμα της ομάδας του, μειώνοντας προσωρινά σε 2-1, στο 61ο λεπτό. Στα τέσσερα πιο πρόσφατα παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5. Έξι νίκες, μια ισοπαλία και πέντε ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Από ένα αήττητο σερί έντεκα αναμετρήσεων προέρχεται η Μπάγερν Μονάχου, στο οποίο και μετράει δέκα νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χανς Ντίτερ Φλικ υποδέχθηκε την Άουγκσμπουργκ, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-0. Ο Μούλερ στο 53′ έβαλε μπροστά στο σκορ την ομάδα του, με τον Γκορέτσκα να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων. Στα τρία από τα τέσσερα πιο πρόσφατα παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Οκτώ νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.