Stoiximan: ΟΦΗ – Άρης με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την όγδοη αγωνιστική στα play off της Super League 1, ο ΟΦΗ υποδέχεται τον Άρη (21:30) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών.

ΟΦΗ – Άρης στο Stoiximan

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και επτά αναμετρήσεις ο ΟΦΗ, όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιώργου Σίμου φιλοξενήθηκε από την ΑΕΚ, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-0. Βρέθηκε πίσω στο 19′, για να δεχθεί και δεύτερο τέρμα στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα τρία από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5. Οκτώ νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Όπως ο αποψινός του αντίπαλος, έτσι και ο Άρης δεν έχει πανηγυρίσει νίκη εδώ και έξι αναμετρήσεις, όπου και μετράει μια ισοπαλία και πέντε ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μίκαελ Ένινγκ υποδέχθηκε τον Ολυμπιακό, από τον οποίο και ηττήθηκε με 2-4. Ο Φετφατζίδης είχε μειώσει προσωρινά σε 1-3 στο 56′, ενώ ο Μπαγκαλιάνης διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα στο 86ο λεπτό. Στα επτά από τα εννέα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5. Μια νίκη, εννέα ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.