Stoiximan: Μπάγερν Μονάχου – Άιντραχτ Φρανκφούρτης με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 27η αγωνιστική στη Bundesliga, η Μπάγερν Μονάχου υποδέχεται την Άιντραχτ Φρανκφούρτης (19:30) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Μπάγερν Μονάχου – Άιντραχτ Φρανκφούρτης στο Stoiximan

Από ένα αήττητο σερί δώδεκα αναμετρήσεων προέρχεται η Μπάγερν Μονάχου, στο οποίο και μετράει έντεκα νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χανς Ντίτερ Φλικ φιλοξενήθηκε από την Ουνιόν Βερολίνου, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-2. Το πέναλτι του Λεβαντόφσκι στο 40′ την έβαλε μπροστά στο σκορ, με τον Παβάρ να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, δέκα λεπτά πριν το φινάλε. Στα τρία τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Εννέα νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Από την τέταρτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Άιντραχτ Φρανκφούρτης, έχοντας προηγηθεί εκείνες από Ντόρτμουντ (4-0 εκτός), Ουνιόν Βερολίνου (1-2 εντός) και Λεβερκούζεν (4-0 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Άντι Χούτερ υποδέχθηκε τη Γκλάντμπαχ, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 1-3. Ο Αντρέ Σίλβα σημείωσε το μοναδικό της τέρμα στο ματς, μειώνοντας για το τελικό αποτέλεσμα, στο 81ο λεπτό. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Δυο νίκες, μια ισοπαλία και εννέα ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.