Stoiximan: Μάντσεστερ Σίτι – Άρσεναλ με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 28η αγωνιστική στην Premier League, η Μάντσεστερ Σίτι υποδέχεται την Άρσεναλ (22:15) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Μάντσεστερ Σίτι – Άρσεναλ στο Stoiximan

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Μάντσεστερ Σίτι, μετά από τις δυο νίκες που πανηγύρισε επί των Γουέστ Χαμ (2-0 εντός) και Λέστερ (0-1 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πεπ Γουαρδιόλα φιλοξενήθηκε από τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-0. Βρέθηκε πίσω με τη συμπλήρωση μισής ώρας αγώνα, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στις καθυστερήσεις. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal και Under 2.5. Εννέα νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη παραμένει εδώ και οκτώ αναμετρήσεις η Άρσεναλ, σερί στο οποίο και μετράει από τέσσερις νίκες και ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μικέλ Αρτέτα υποδέχθηκε τη Γουέστ Χαμ, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Λακαζέτ στο 78ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Δυο νίκες, οκτώ ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Νάπολι – Γιουβέντους (22:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.