Stoiximan: Λίβερπουλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 21η αγωνιστική της Premier League, η Λίβερπουλ υποδέχεται τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (22:00) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών.

Λίβερπουλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ στο Stoiximan

Αήττητη συνεχίζει την πορεία της στο φετινό πρωτάθλημα η Λίβερπουλ, μετρώντας 18 νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιούργκεν Κλοπ υποδέχθηκε τη Γουλβς, κόντρα στην οποία κατάφερε να επικρατήσει με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Σαντιό Μανέ στο 42ο λεπτό, ήταν και αυτό που χάρισε το “τρίποντο” στους “κόκκινους”. Έφτασε έτσι τις δέκα διαδοχικές νίκες στο πρωτάθλημα. Στα οκτώ από τα δέκα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Επικράτησε και στα δέκα εντός έδρας παιχνίδια της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις ήττες για τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κρις Γουάιλντερ φιλοξενήθηκε από τη Μάντσεστερ Σίτι, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-0. Μετά από το “άσφαιρο” πρώτο ημίχρονο, βρέθηκε πίσω στο 52′, για να δεχθεί και δεύτερο τέρμα οκτώ λεπτά πριν το φινάλε, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Τρεις νίκες, πέντε ισοπαλίες και δυο ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.