Stoiximan: Λάρισα – Βόλος με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την τρίτη αγωνιστική στα play out της Super League 1, η Λάρισα υποδέχεται το Βόλο (19:30) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Λάρισα – Βόλος στο Stoiximan

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Λάρισα, μετά και από εκείνη κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης (1-2 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μιχάλη Γρηγορίου φιλοξενήθηκε από τον Παναιτωλικό, στην έδρα του οποίου γνώρισε βαριά ήττα με 3-0. Μετά από το “άσφαιρο” πρώτο ημίχρονο, είδε την εστία της να παραβιάζεται τρεις φορές στην επανάληψη (53′, 61′, 77′). Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Πέντε νίκες, τρεις ισοπαλίες και έξι ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις νίκες για το Βόλο, μετά από πέντε αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Στέφανου Ξηροφώτου υποδέχθηκε την Ξάνθη, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Τσαούσης στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου, ήταν αυτό που έκρινε και την αναμέτρηση. Στα επτά από τα οκτώ τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5. Δυο νίκες, τρεις ισοπαλίες και εννέα ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει ακόμη οκτώ αναμετρήσεις σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.