Stoiximan: Κιέβο – Έμπολι με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan 2017

Στις 22:00, η Κιέβο υποδέχεται την Έμπολι για την προημιτελική φάση των playoffs στη Serie A και η Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών.

Κιέβο – Έμπολι στη Stoiximan

Πρόκειται για νοκ άουτ αναμέτρηση με παράταση σε περίπτωση ισοπαλίας, ενώ αν ολοκληρωθεί και το έξτρα 30λεπτο προκρίνεται στην επόμενη φάση η γηπεδούχος Κιέβο.

Η Κιέβο ολοκλήρωσε εντυπωσιακά την κανονική σεζόν και τερμάτισε στην 6η θέση με 56 πόντους και συντελεστή τερμα΄των 48-38. Μπαίνει στα playoffs με τρεις σερί νίκες επί των Τσιταντέλα (4-1 εντός), Μπενεβέντο (0-1 εκτός) και Πεσκάρα (1-0 εντός). 10-4-5 το ρεκόρ της Κιέβο στη Βερόνα, αήττητη στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια στο γήπεδό της.

Η Έμπολι πήρε την πρόκριση στα playoffs ανόδου την τελευταία αγωνιστική όταν και πέρασε νικηφόρα από το Λιβόρνο, την ώρα που η Πίζα έμενε στο 1-1 με τη Φροζινόνε. Ολοκλήρωσε την κανονική διάρκεια με 54 πόντους και τέρματα 47-48. Προέρχεται από δύο σερί εκτός έδρας νίκες και 6 γκολ ενεργητικό.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.