Stoiximan: Ίντερ – Τορίνο με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 32η αγωνιστική στη Serie A, η Ίντερ υποδέχεται την Τορίνο (22:45) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Ίντερ – Τορίνο στο Stoiximan

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παρέμεινε για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Ίντερ, μετά και την ήττα από τη Μπολόνια (1-2 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αντόνιο Κόντε φιλοξενήθηκε από τη Βερόνα, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 2-2. Βρέθηκε πίσω στο δεύτερο λεπτό, έκανε την ανατροπή με τους Καντρέβα (49′) και Ντιμάρκο (αυτ. 55′), για να δεχθεί την ισοφάριση, τέσσερα λεπτά πριν το φινάλε. Στα έξι τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Εννέα νίκες, πέντε ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις νίκες για την Τορίνο, μετά από τρεις διαδοχικές ήττες κόντρα σε Κάλιαρι (4-2 εκτός), Λάτσιο (1-2 εντός) και Γιουβέντους (4-1 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μορένο Λονγκό υποδέχθηκε τη Μπρέσια, της οποίας και επικράτησε με 3-1. Βρέθηκε πίσω στο 21′, για να κάνει την ανατροπή με τα τέρματα των Ματέγιου (αυτ. 48′), Μπελότι (58′) και Ζάζα (86′). Στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5. Τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και δέκα ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και τις αναμετρήσεις Βιγιαρεάλ – Σοσιεδάδ (20:30), Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σαουθάμπτον (22:00) και Γρανάδα – Ρεάλ Μαδρίτης (23:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.