Stoiximan: Γκοροντέγια – Ντιναμό Μινσκ με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την τέταρτη αγωνιστική της Vysshaya Liga, η Γκοροντέγια υποδέχεται τη Ντιναμό Μινσκ (18:00) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών.

Γκοροντέγια – Ντιναμό Μινσκ στο Stoiximan

Την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα πανηγύρισε η Γκοροντέγια. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Όλεγκ Ράντουσκο φιλοξενήθηκε από τη Μπελσίνα, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Σάιτσιτς στο 66ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Είχαν προηγηθεί οι ήττες από Βίτεμπσκ (1-0 εκτός) και Σαχτιόρ (0-2 εντός). Στα τέσσερα τελευταία επίσημα παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal και Under 2.5.

Όπως η σημερινή της αντίπαλος, έτσι και η Ντιναμό Μινσκ προέρχεται από την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σεργκέι Γκουρένκο υποδέχθηκε την Τορπέντο Ζοντίνο, της οποίας και επικράτησε με 2-0. Ο λίμοβιτς στο 21′ έβαλε μπροστά στο σκορ την ομάδα του, με τον Μπρούμπιτς να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, στο 42ο λεπτό. Στα επτά από τα εννέα τελευταία επίσημα παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.