Stoiximan: Γκεζτέπε – Ρίζεσπορ με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 26η αγωνιστική της Süper Lig, η Γκεζτέπε υποδέχεται τη Ρίζεσπορ (19:00) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Γκεζτέπε – Ρίζεσπορ στο Stoiximan

Από την τρίτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Γκεζτέπε, μετά και από εκείνες κόντρα στις Καϊσέρισπορ (1-0 εκτός) και Μπασακσεχίρ (0-3 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ερσάν Παρλατάν φιλοξενήθηκε από την Κασίμπασα, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-0. Βρέθηκε πίσω στο δεύτερο μόλις λεπτό, για να δεχθεί ακόμη ένα τέρμα στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Τέσσερις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στο πιο πρόσφατο αντίστοιχο ματς.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και επτά αναμετρήσεις η Ρίζεσπορ, μετρώντας δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ουνάλ Καραμάν φιλοξενήθηκε από την Ανκαραγκουτσού, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-1. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (αυτ. 17′, 22′) και το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με το τέρμα του Χαρμάς, στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Goal/Goal. Δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις τρεις τελευταίες εξόδους της.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.