Stoiximan: Έλτσε – Χιρόνα με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για τον τελικό των play off της Segunda División, η Έλτσε υποδέχεται τη Χιρόνα (23:00) και η Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών.

Έλτσε – Χιρόνα στη Stoiximan

Αήττητη παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Έλτσε, σερί στο οποίο και μετράει δυο νίκες και μια ισοπαλία. Στο προηγούμενο παιχνίδι της, η ομάδα του Χοσέ Πακετά φιλοξενήθηκε από τη Σαραγόσα, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Νίνο στο 81ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Στα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5. Οκτώ νίκες, εννέα ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Από ένα νικηφόρο σερί δυο αναμετρήσεων προέρχεται από την πλευρά της η Χιρόνα. Στο προηγούμενο παιχνίδι της, η ομάδα του Φρανθίθκο φιλοξενήθηκε από την Αλμερία, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-2. Προηγήθηκε στο τέταρτο λεπτό με τον Σάιθ και παρότι δέχθηκε την ισοφάριση στο 26′, εν τέλει επικράτησε με το τέρμα του Στουάνι στο 86ο λεπτό. Έκανε έτσι το 2×2 κόντρα στην Αλμερία, καθώς είχε επικρατήσει με 1-0 στο πρώτο ματς. Στα επτά από τα δέκα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Τέσσερις νίκες, επτά ισοπαλίες και έντεκα ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.