Stoiximan: Βάλτερ Φερέτι – Λας Σαμπάνας με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 17η αγωνιστική της Primera Division στη Νικαράγουα, η Βάλτερ Φερέτι υποδέχεται τη Λας Σαμπάνας (01:00) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών.

Βάλτερ Φερέτι – Λας Σαμπάνας στο Stoiximan

Από την τρίτη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται η Βάλτερ Φερέτι, μετά και από εκείνες επί των Ρεάλ Εστέλι (1-0 εντός) και Ρεάλ Μαντρίζ (4-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χένρι Ουρμπίνα φιλοξενήθηκε από τη Ντεπορτίβο Οκοτάλ, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Λεάντρο Φιγκερόα στο 37ο λεπτό, ήταν αυτό που έκρινε και την αναμέτρηση. Στα τρία πιο πρόσφατα φετινά παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Πέντε νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις ήττες για τη Λας Σαμπάνας, μετά από τρεις αναμετρήσεις και με απολογισμό μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χόρχε Λουίς Βανέγας υποδέχθηκε τη Μανάγκουα, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο πρώτο μόλις λεπτό, ήταν αυτό που έκρινε και την αναμέτρηση. Στα έξι από τα επτά πιο πρόσφατα φετινά παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5. Μια νίκη, μια ισοπαλία και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.