Stoiximan: Βαλένθια – Ατλέτικο Μαδρίτης με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 24η αγωνιστική της La Liga, η Βαλένθια υποδέχεται την Ατλέτικο Μαδρίτης (22:00) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Βαλένθια – Ατλέτικο Μαδρίτης στο Stoiximan

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Βαλένθια, μετά από δυο διαδοχικές νίκες κόντρα σε Μπαρτσελόνα (2-0 εντός) και Θέλτα (1-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Άλμπερτ Σελάδες φιλοξενήθηκε από τη Χετάφε, στην έδρα της οποίας γνώρισε βαριά ήττα με 3-0. Βρέθηκε πίσω στο 58′, δέχθηκε δεύτερο τέρμα στο 67′, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται τρία λεπτά πριν το 90′. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε N/G. Επτά νίκες και πέντε ισοπαλίες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας επικρατήσει στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Την πρώτη της νίκη, μετά από τρεις αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και δυο ήττες, πανηγύρισε και πάλι η Ατλέτικο Μαδρίτης. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντιέγκο Σιμεόνε υποδέχθηκε τη Γρανάδα, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Κορέα στο έκτο μόλις λεπτό, ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε N/G. Τρεις νίκες, πέντε ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις δυο πιο πρόσφατες εξόδους της.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Γουλβς – Λέστερ (22:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.