Stoiximan: Ατρόμητος – Λάρισα με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την τέταρτη αγωνιστική στα play out της Super League 1, ο Ατρόμητος υποδέχεται τη Λάρισα (20:00) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Ατρόμητος – Λάρισα στο Stoiximan

Την πρώτη του ήττα, μετά από πέντε αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο νίκες και δυο ισοπαλίες, υπέστη και πάλι ο Ατρόμητος. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σάββα Παντελίδη φιλοξενήθηκε από την Ξάνθη, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 77ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα οκτώ από τα εννέα τελευταία παιχνίδια του, σημειώθηκε Under 2.5. Πέντε νίκες, πέντε ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Λάρισα, μετά και τις δυο ήττες που υπέστη από Αστέρα Τρίπολης (1-2 εντός) και Παναιτωλικό (3-0 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μιχάλη Γρηγορίου υποδέχθηκε το Βόλο, κόντρα στον οποίο επικράτησε με 3-1. Βρέθηκε πίσω στο 15ο λεπτό, για να φτάσει στην ανατροπή με τα τέρματα των Τόρζε (πεν. 45’+5, 83′) και Μπούστος (90’+3). Στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια του, σημειώθηκε Over 2.5. Δυο νίκες, έξι ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και τις αναμετρήσεις Κρίσταλ Πάλας – Μπέρνλι (22:00) και Χετάφε – Σοσιεδάδ (23:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.