Το Άρσεναλ – Ολυμπιακός “παίζει” στο Stoiximan.gr

Ανανεώθηκε:
stoiximan 2017

Παιχνίδι πρόκληση για τον Ολυμπιακό, ο οποίος το βράδυ της Πέμπτης (27/02, 22:00) αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Άρσεναλ και ο Stoiximan το προσφέρει με μεγάλη γκάμα αγορών και ειδικών στοιχημάτων.

Στον πρώτο αγώνα στον Πειραιά, ο Ολυμπιακός κοίταξε στα μάτια τους “κανονιέρηδες”, έχασε ευκαιρίες, όμως από τη στιγμή που δεν τις εκμεταλλεύτηκε, είδε τον Λακαζέτ να σκοράρει στο 81′ και να διαμορφώνει το τελικό 0-1.Η ανατροπή στον αγώνα του Λονδίνου μόνο εύκολη δεν είναι, αλλά οι ερυθρόλευκοι ταξίδεψαν εκεί με την ψυχολογία στα ύψη μετά από το σπουδαίο διπλό που πανηγύρισαν την προηγούμενη Κυριακή στην Τούμπα επί του ΠΑΟΚ, με 0-1. Μία νίκη, η οποία τους δίνει μεγάλο προβάδισμα για την κατάκτηση του τίτλου.

Άρσεναλ – Ολυμπιακός στον Stoiximan

Η Άρσεναλ από την πλευρά της, κέρδισε την Έβερτον με 3-2 εντός έδρας. Βρέθηκε πίσω στο σκορ από το 1ο λεπτό, αλλά η αντίδρασή της ήταν εντυπωσιακή. Ο πιτσιρικάς Ενκέτια και ο Ομπαμεγιάνγκ γύρισαν το ματς μέχρι το 33’ και ο Γκαμπονέζος στράικερ έγραψε το 3-2 στο πρώτο λεπτό της επανάληψης, αφού ο Ρισάρλισον είχε ισοφαρίσει στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους.

Το σπουδαίο αυτό παιχνίδι, μπορείτε να το βρείτε με μεγάλη γκάμα αγορών και ειδικών στοιχημάτων στον Stoiximan Mobile. Ορισμένες από τις διαθέσιμες επιλογές είναι: