Stoiximan: ΑΕΚ – Άρης με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την τρίτη αγωνιστική στα play off της Super League 1, η ΑΕΚ υποδέχεται τον Άρη (21:30) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών.

ΑΕΚ – Άρης στο Stoiximan

Αήττητη παραμένει εδώ και δέκα αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα η ΑΕΚ, όπου και μετράει επτά νίκες και τρεις ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μάσιμο Καρέρα φιλοξενήθηκε από τον ΟΦΗ, στην έδρα του οποίου επικράτησε με 0-2. Οι Λιβάγια (42′) και Βέρντε (65′) σημείωσαν τα τέρματα που της χάρισαν και το “τρίποντο”. Στα επτά από τα οκτώ τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5. Εννέα νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τον Άρη, μετά και από τη νίκη που πανηγύρισε επί του ΟΦΗ (3-1 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μίκαελ Ένινγκ φιλοξενήθηκε από τον Ολυμπιακό, στην έδρα του οποίου ηττήθηκε με 3-1. Βρέθηκε πίσω με τρία τέρματα από το πρώτο ημίχρονο (27′, 28′, 38′), για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με τον Ιντέγιε, στο 64ο λεπτό. Στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια του, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5. Μια νίκη, οκτώ ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός του, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.