Stoiximan: Άαρχους – Ράντερς με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 21η αγωνιστική στη Superliga, η Άαρχους υποδέχεται τη Ράντερς (20:00) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Άαρχους – Ράντερς στο Stoiximan

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για την Άαρχους, μετά από οκτώ αναμετρήσεις και με απολογισμό έξι νίκες και δυο ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντέιβιντ Νίλσεν φιλοξενήθηκε από τη Σίλκενμποργκ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-1. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (36′, 40′), για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με το πέναλτι του Μόρτενσεν, στο 70ο λεπτό. Στα επτά από τα οκτώ τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal. Έξι νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Όπως η αποψινή της αντίπαλος, έτσι και η Ράντερς γνώρισε και πάλι την ήττα, μετά από τρεις αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Τόμας Τόμασμπεργκ υποδέχθηκε τη Μίντιλαντ, από την οποία και ηττήθηκε με 0-2. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (26′, 44′), χωρίς να βγάλει αντίδραση, έχοντας αστοχήσει σε εκτέλεση πέναλτι του Ράις, στο 28ο λεπτό. Στα έξι από τα επτά τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε 2-3 Goals. Τρεις νίκες, μια ισοπαλία και επτά ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Στουτγκάρδη – Αμβούργο (21:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.