* Στις 6 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις έφεραν N/G

* 5/7 τελευταία τους παιχνίδια, στην έδρα της Σλάβια, ήταν N/G

* Η Σλάβια μετράει 13 σερί νίκες απέναντι στην Μπόλεσλαβ

ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα από την Όλομουτς με 2-0. Ήταν πολύ καλύτερη σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, όπου αν ήταν πιο εύστοχη θα μπορούσε να βρει από 2 γκολ σε κάθε ημίχρονο, αφού ήταν και στα 2 ημίχρονο ιδιαίτερα επιθετική. Αντιθέτως, κόντρα στη ροή του αγώνα, δέχθηκε 2 γκολ, 1 σε κάθε ημίχρονο.

Μετά την εκτός έδρας ήττα από την Όλομουτς με 2-0, βρίσκεται στην 3η θέση με 22 βαθμούς, όντας το -4 από την κορυφή πλέον. Στην Ευρώπη, για το Κόνφερενς Λιγκ, έχασε εκτός έδρας από την Κλουζ με 2-0. Και σ’ αυτό το παιχνίδι ήταν πολύ καλύτερη, έχοντας τις φάσεις, αλλά ήταν άστοχη και πλέον έβαλε φωτιά στον όμιλο, αφού μπορέι να περάσει η καθεμία στην επόμενη φάση. Εκτός για σήμερα οι τραυματίες Σέβτσικ, Πρόβοντ, Εντουάρντο Σάντος, Σρανζ, Μαντούς, Χόλες, Χοβόρκα και Μπόριλ.

ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* 4/5 τελευταία εντός έδρας ματς με Over 2.5.

* Μετράει 5 σερί ματς με N/G.

Δώρο* Εκπληξη ΔΩΡΕΑΝ – ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ! *Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις. 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα από την Βικτόρια Πλζεν με 2-0. Είχε τις ευκαιρίες της στον αγώνα, αλλά ήταν πολύ κατώτερη της Πλζεν και σίγουρα δεν άξιζε κάτι παραπάνω από τον αγώνα.

Μετά την εντός έδρας ήττα από την Βικτόρια Πλζεν με 2-0, βρίσκεται στην 11η θέση με 13 βαθμούς. Εκτός έδρας δείχνει να αποδίδει καλύτερα, αντιθέτως με τα παιχνίδια που γίνονται στην έδρα της, αφού δεν έχει πανηγυρίσει ακόμα νίκη. Εκτός για σήμερα ο τιμωρημένος Ματεγιόβσκι, όπως και ο τραυματίας Σκόντα. Ο Εκπάι δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής, αφού είναι δανεικός από την Σλάβια Πράγας.