26η αγωνιστική

*Η Κασίβα μετράει 4 νίκες στις τελευταίες 5 επισκέψεις της στην έδρα της Σιμίζου.

ΣΙΜΙΖΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 0-2 επί της Γκάμπα Οσάκα, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, με πολλές ευκαιρίες εκατέρωθεν, αποδείχθηκε πιο αποτελεσματική από τους γηπεδούχους, ανοίγοντας το σκορ στο 73′, για να διαμορφώσει το τελικό 0-2 στο 86ο λεπτό της αναμέτρησης.

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για τη Σιμίζου και μάλιστα με το ίδιο σκορ (0-2). Βρίσκεται στη 12η θέση της βαθμολογίας, στο +3 από τη ζώνη του υποβιβασμού και τη 16η Βίσελ Κόμπε. Αγνοεί τη νίκη στα τελευταία 4 εντός έδρας παιχνίδια της (0-1-3), έχοντας δεχτεί τουλάχιστον 2 γκολ στα τελευταία τρία.

Τραυματίες οι Ρενάτο Ογκούστο, Νισιζάβα και Ουμέντα.

Σιμίζου Στατιστικά

*Over2.5+g/g στα 4/5 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

*2-3 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΚΑΣΙΒΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 2-3 από τη Χιροσίμα, την περασμένη αγωνιστική. Έμεινε με το καλημέρα πίσω στο σκορ (0-1 στο 4′), αλλά κυριάρχησε σε όλο το υπόλοιπο 1ο ημίχρονο, φτάνοντας δίκαια στο 1-1 στο 41′. Έφτασε στην ανατροπή με το ξεκίνημα του β’ μέρους (2-1 στο 48′), αλλά κατέρρευσε για ένα δεκάλεπτο, με τους φιλοξενούμενους να φτάνουν στο 2-3 μέσα σε έξι λεπτά (61′, 67′). Η Κασίβα είχε μερικές καλές ευκαιρίες στο υπόλοιπο παιχνίδι, αλλά δίχως ουσία, με το 2-3 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Πρώτη ήττα για την Κασίβα μετά από τέσσερις συνεχόμενες νίκες στο πρωτάθλημα. Βρίσκεται στην προνομιούχο 3η θέση, στο +1 από την 4η Σερέζο Οσάκα, έχοντας παιχνίδι περισσότερο. Μετράει 3 νίκες στα τελευταία 5 εκτός έδρας παιχνίδια της, με τις δύο από αυτές να έρχονται με 0-1 ακριβές σκορ.