24η αγωνιστική

*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι τελευταίες 12 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων!

ΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Καβασάκι, για τα προημιτελικά του Λιγκ Καπ μεσοβδόμαδα. Καλύτερη των φιλοξενούμενων στο 1ο ημίχρονο, σπατάλησε τις ευκαιρίες της και το πλήρωσε, με την Καβασάκι να ανοίγει το σκορ στο 33′. Αγνώριστη στο β’ μέρος, δημιούργησε ελάχιστες τελικές, καταφέρνοντας, ωστόσο, να διαμορφώσει το τελικό 1-1 στο 89′ με τον Τάγκαρτ, κόντρα στη ροή του παιχνιδιού.

Για το πρωτάθλημα, εντός έδρας νίκη με 2-0 επί της Φουκουόκα, την περασμένη αγωνιστική. Βρίσκεται στην 4η θέση της βαθμολογίας, στο -1 από την 3η Κασίβα και στο -2 από την 2η Κασίμα. Αήττητη στα τελευταία 11 εντός έδρας παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις (8-3-0), με τα 8 από τα 11 αυτά παιχνίδια να ολοκληρώνονται με g/g.

Εκτός οι Μαρουχάσι και Κιτάνο.

Σερέζο Οσάκα Στατιστικά

*2-3 γκολ στα τελευταία 4 παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΒΙΣΕΛ ΚΟΜΠΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 1-2 από τη Φουκουόκα, για τα προημιτελικά του Λιγκ Καπ μεσοβδόμαδα. Χειρότερη των φιλοξενούμενων στο 1ο ημίχρονο, έμεινε δίκαια πίσω στο σκορ σε κρίσιμο χρονικό σημείο (0-1 στο 44′). Μπήκε νωθρά και στο β’ μέρος, με τη Φουκουόκα να διπλασιάζει το προβάδισμα της στο 58′, με τον Λουκιάν. Άργησε να αντιδράσει, πίεσε, αλλά το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει σε 1-2 στο 90+9′, αναπτερώνοντας τις ελπίδες της για πρόκριση στον επαναληπτικό.

Για το πρωτάθλημα, εντός έδρας ήττα με 0-1 από την Κασίβα, την περασμένη αγωνιστική. Βρίσκεται στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -1 από την απευθείας σωτηρία. Εκτός έδρας δεν έχει ήττα εδώ και τρία παιχνίδια (2-1-0), όλα με under2.5 γκολ.

Τραυματίες παραμένουν οι Φουτζιμότο, Κικούτσι και Κρκιτς. Χάνει τη σεζόν ο Σαμπέρ.