*20η αγωνιστική

*2/2 under 2,5 τα μεταξύ τους παιχνίδια.

ΣΑΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Η Σάτον έφερε 1-1 εκτός έδρας με την Γκρίμσμπι, ισοφαρίζοντας με τον Σμιθ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, έχοντας δεχθεί το γκολ από τον Πάικ στο 19ο λεπτό.

Η Σάτον έφερε 1-1 εκτός έδρας με την Γκρίμσμπι, παρόλο που βρέθηκε πίσω στο σκορ. Αυτή ήταν η τρίτη της ισοπαλία στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια που δεν κερδίζει.

Στο γήπεδό της δεν χάνει εδώ και τρεις αγώνες, με μία ισοπαλία έπειτα από δύο νίκες.

Αλλά γενικώς έχει 12 ήττες στο πρωτάθλημα, τις περισσότερες στην κατηγορία της, με αποτέλεσμα να βρίσκεται ουραγός του βαθμολογικού πίνακα, έχοντας και τη χειρότερη άμυνα της κατηγορίας, αλλά πλέον είναι σε απόσταση βολής, στο -2 συγκεκριμένα, από τις θέσεις παραμονής.

Σάτον Στατιστικά

*8/9 G/G στα τελευταία παιχνίδια της.

*Οκτώ συνεχόμενοι αγώνες με 2-3 γκολ στα τελευταία παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΚΡΟΥ

Προηγούμενο ματς: Η Κρου κέρδισε 3-2 εντός έδρας την Ντονκάστερ, αν και βρέθηκε να χάνει από τέρμα του Φάαλ στο 17ο λεπτό. Ισοφάρισε με τον Όφορντ στο 29’ και προηγήθηκε με τον Ο’ Ριόρνταν στο 44’. Αλλά ισοφαρίστηκε από τον Άιρονσαϊντ στο 57’, πριν πάρει τη νίκη με τέρμα του Ο’ Ριόρνταν στο 92’.

Η Κρου επικράτησε και της Ντονκάστερ με 3-2 εντός έδρας, πετυχαίνοντας τέταρτη σερί νίκη, πέμπτη στα έξι τελευταία παιχνίδια που δεν χάνει. Ειδικά μακριά από την έδρα της έχει τρεις συνεχόμενες νίκες στους τελευταίους αγώνες της.

Γενικώς στο πρωτάθλημα τα πηγαίνει αρκετά καλά, ούσα εντός θέσεων που οδηγούν στα play off για την άνοδο, ισόβαθμη με την τρίτη Μάνσφιλντ που είναι στην τελευταία θέση που εξασφαλίζει απευθείας άνοδο.