*35η αγωνιστική

*Στον πρώτο γύρο: Κόλτσεστερ – Σάτον 1-1

*5/6 G/G στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

ΣΑΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Η Σάτον έχασε 1–0 εκτός έδρας από την Μπράντφορντ, με ένα τέρμα του Κάβαναχ στο 54ο λεπτό.

Η Σάτον ηττήθηκε και από την Μπράντφορντ με 1-0 φτάνοντας τα 11 σερί παιχνίδια χωρίς νίκη, με μία ήττα παραπάνω από ισοπαλίες σε αυτό το διάστημα. Ειδικά στο πρωτάθλημα δεν έχει νίκη εδώ και εννιά αγωνιστικές με τέσσερις ισοπαλίες.

Η τελευταία νίκη της ήταν στο γήπεδο της Γουίμπλεντον, από τότε έχει πέντε ισοπαλίες και τέσσερις ήττες σε εννιά αναμετρήσεις!

Βέβαια παραμένει εντός ζώνης υποβιβασμού, ουραγός, στο -7 από τις θέσεις παραμονής, έχοντας πάντα τη χειρότερη άμυνα της κατηγορίας. Και όσο δεν κερδίζει, τόσο μεγεθύνονται τα προβλήματα της.

Σάτον Στατιστικά

*8/10 G/G στα τελευταία παιχνίδια της

*5/7 αγώνες με 2-3 γκολ στα τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ

Προηγούμενο ματς: Η Κόλτσεστερ έφερε 1-1 εντός έδρας την Άκρινγκτον, ανοίγοντας το σκορ με τον Τσίλβερς στο 40’, αλλά παρόλο που είχε αριθμητικό πλεονέκτημα σε όλο το δεύτερο ημίχρονο, ισοφαρίστηκε από αυτογκόλ του Χαρμπότλ στο 80’.

Η Κόλτσεστερ έφερε άλλη μία ισοπαλία, με 1-1 εντός έδρας απέναντι στην Άκρινγκτον. Και έχει μείνει στη μία νίκη στα εννιά τελευταία παιχνίδια, έχοντας τέσσερις ήττες σε αυτό το διάστημα.

Αν μεγαλώσουμε λίγο το “δείγμα”, έχει 10 ήττες στα 18 τελευταία παιχνίδια όπου έχει πετύχει μόλις τρεις νίκες σε αυτό το διάστημα, οι δύο στο γήπεδό της.

Είναι πάντα χαμηλά βαθμολογικά, στην 21η θέση του βαθμολογικού πίνακα, τελευταία παραμονής, αλλά με μικρή απόσταση ασφαλείας, καθώς είναι στο +7 από την ζώνη του υποβιβασμού.