*Η Σάρλοτ πήρε μόλις μια νίκη σε τέσσερα ματς κόντρα στο Σινσινάτι ανεξαρτήτως έδρας.

Δείτε τα Προγνωστικά MLS

ΣΑΡΛΟΤ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 2-0 επί τους Κολόμπους. Το 1-0 στο 83’, το 2-0 ήρθε στο 88’. Με δέκα παίκτες απ’ το 26’ το Κολόμπους.

Ήθελε οπωσδήποτε να επιστρέψει στις νίκες την περασμένη εβδομάδα, τα κατάφερε κόντρα στο Κολόμπους. Μοιρασμένο το πρώτο ημίχρονο, ο αντίπαλος έμεινε με δέκα παίκτες στο 26’ και από εκεί η πλάστιγγα έγειρε υπέρ της Σάρλοτ, που έχασε πέναλτι στις καθυστερήσεις. Στο δεύτερο 45λεπτο το Κολόμπους έπαιξε προφανώς μόνο παθητικά, η Σάρλοτ πίεζε πολύ, βρήκε τις λύσεις στα τελευταία λεπτά, σκόραρε δύο φορές απ’ το 83’ μέχρι το 88’ και πήρε το ματς. Μετρά ρεκόρ 2-1-2 στις πρώτες πέντε αγωνιστικές, ερχόταν από δύο σερί ήττες.

ΣΑΡΛΟΤ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Μετρά 4/5 Under 2.5 σ’ όλες τις διοργανώσεις.

*Μετρά 3/5 ΝG σ’ όλες τις διοργανώσεις.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 1-0 επί της Νέας Υόρκης Σίτι. Το γκολ στο 57’.

Τα πηγαίνει περίφημα μέχρι στιγμής στο πρωτάθλημα, έρχεται από διαδοχικές νίκες, τελευταία εκ των οποίων το εντός έδρας 1-0 επί της Νέας Υόρκης Σίτι. Έκανε πολύ καλό πρώτο ημίχρονο, θα μπορούσε να σκοράρει, αλλά ήταν άστοχη, η Νέα Υόρκη Σίτι δε φάνηκε σχεδόν καθόλου. Το δεύτερο μέρος ήταν πιο ισορροπημένο, το γκολ ήρθε στο 57’, το Σινσινάτι έκανε σωστή διαχείριση στη συνέχεια. Πορεύεται αήττητο το Σινσινάτι μέχρι στιγμής στο πρωτάθλημα, μετρά ρεκόρ 3-2-0 και αφήνει πολύ καλές εντυπώσεις.