*Έρχονται από 2/3 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά MLS

ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 2-1 επί του Βανκούβερ. Το 1-0 στο 33’, το 1-1 ήρθε στο 70’, το τελικό 1-2 διαμορφώθηκε στο 76’.

Σπουδαία νίκη για το Σολτ Λέικ την περασμένη εβδομάδα, πέρασε με ανατροπή απ’ την έδρα του Βανκούβερ. Καλύτεροι οι Καναδοί στο πρώτο ημίχρονο, σκόραραν στο 33’ και είχαν φάσεις για κάτι καλύτερο. Στο δεύτερο μέρος το Σολτ Λέικ ανέβασε στροφές, ήταν πολύ πιεστικό, σκόραρε δύο φορές απ’ το 70’ μέχρι το 76’ και έφτασε στην ανατροπή, πήρε αυτό που άξιζε με βάση την προσπάθεια που έκανε στο δεύτερο μέρος. Ήταν η δεύτερη νίκη στις τελευταίες τρεις αγωνιστικές, μετρά ρεκόρ 2-1-2 στις πρώτες πέντε αγωνιστικές.

ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 3/5 Over 2.5.

*Έρχεται από 3/4 G/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΕΝΤ ΛΟΥΙΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στην Ουάσινγκτον. Στο 19’ το 1-0, το 1-1 ήρθε στο επόμενο λεπτό, το 1-2 ήρθε στο 38’. Το τελικό 2-2 ήρθε στο 70’ με πέναλτι για το Σεντ Λούις.

Δε χάνει, αλλά δεν κερδίζει κιόλας, πήρε ακόμη μια ισοπαλία την περασμένη εβδομάδα, στο εντός έδρας ματς κόντρα στην Ουάσινγκτον. Ο αντίπαλος είχε εξαιρετικό πρώτο ημίχρονο, διάστημα που έκανε ανατροπή στο σκορ και προηγήθηκε 2-1. Στο δεύτερο μέρος δεν είχε επιθετικότητα, το Σεντ Λούις ισοφάρισε στο 70’ με πέναλτι, το ματς θα μπορούσε να πάει προς οποιαδήποτε πλευρά, δίκαιο το τελικό αποτέλεσμα. Τρίτη σερί ισοπαλία μετά από εκείνες κόντρα σε Γκάλαξι (3-3) και Όστιν (2-2), μετρά ρεκόρ 1-4-0 στις πρώτες πέντε αγωνιστικές.