Pamestoixima.gr: Τουλούζ – Νις με πλήθος επιλογών

Ανανεώθηκε:
pamestoixima

Για την 25η αγωνιστική της Ligue 1, η Τουλούζ υποδέχεται τη Νις (21:00) και το Pamestoixima.gr διαθέτει την αναμέτρηση με πλήθος επιλογών.

Τουλούζ – Νις στο Pamestoixima.gr

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και 14 αναμετρήσεις η Τουλούζ, μετρώντας μια ισοπαλία και 13 ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντενίς Ζανκό φιλοξενήθηκε από τη Μαρσέιγ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 51ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε N/G. Τρεις νίκες και οκτώ ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στα έξι πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς της.

Την πρώτη της ήττα, μετά από επτά αναμετρήσεις και με απολογισμό τρεις νίκες και τέσσερις ισοπαλίες, υπέστη και πάλι η Νις. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πατρίκ Βιεϊρά υποδέχθηκε τη Νιμ, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 1-3. Παρότι προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Κλον Μορίς στο έκτο λεπτό, δέχθηκε την ανατροπή (43′, 53′, 90’+2), για να ηττηθεί. Στα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Δυο νίκες, τρεις ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το διπλό στις εννέα πιο πρόσφατες εξόδους της (0-3-6).

ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ. Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ. Η συμμετοχή σε τυχερά παίγνια επιτρέπεται μόνο σε άτομα άνω των 21 ετών. Η συχνή συμμετοχή ενέχει κινδύνους εθισμού και απώλειας περιουσίας. Γραμμή στήριξης: 1114