Pamestoixima.gr: Πλατό Γιουνάιτεντ – Κβάρα Γιουνάιτεντ με πλήθος επιλογών

Ανανεώθηκε:
pamestoixima

Στην 25η αγωνιστική της NPFL, η Πλατό Γιουνάιτεντ φιλοξενεί την Κβάρα Γιουνάιτεντ (17:00) και το Pamestoixima.gr διαθέτει την αναμέτρηση με πλήθος επιλογών.

Πλατό Γιουνάιτεντ – Κβάρα Γιουνάιτεντ στο Pamestoixima.gr
pamestoixima 300x300

Από ένα αήττητο σερί εννέα αναμετρήσεων προέρχεται στο πρωτάθλημα η Πλατό Γιουνάιτεντ, μετρώντας έξι νίκες και τρεις ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, υποδέχθηκε τη Νασαράβα Γιουνάιτεντ, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Παρότι προηγήθηκε με το πέναλτι του Γκιάνγκ στο 27′, δέχθηκε προσωρινά την ισοφάριση στο 40′, για να επικρατήσει εν τέλει με το τέρμα του Μουσταφά, οκτώ λεπτά πριν το φινάλε. Στα επτά από τα εννέα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Αήττητη στα 18 τελευταία εντός της για το πρωτάθλημα, με 15 νίκες και τρεις ισοπαλίες, επικρατώντας στα πέντε πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την Κβάρα Γιουνάιτεντ, μετά από έξι αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, υποδέχθηκε τη Γουίκι Τούριστ, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Ουφέρε, οκτώ λεπτά πριν το φινάλε, ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα επτά από τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Αγνοεί το διπλό στις πέντε πιο πρόσφατες εξόδους της, μετρώντας μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες.

ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ. Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ. Η συμμετοχή σε τυχερά παίγνια επιτρέπεται μόνο σε άτομα άνω των 21 ετών. Η συχνή συμμετοχή ενέχει κινδύνους εθισμού και απώλειας περιουσίας. Γραμμή στήριξης: 1114