ΩΡΑ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ: Στο Βερολίνο θα είναι ωραία, θα έχει κούπα για παρέα; (ft. Σωτήρης Βετάκης) | PICK ‘N’ POPA #168
Ανανεώθηκε:
![pick n popa 168](https://betarades2-5c24.kxcdn.com/wp-content/uploads/2024/05/pnp-168.jpg)
👇 ΑΚΟΥ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 👇
Η μεγάλη ώρα του Φάιναλ Φορ έφτασε και παρέα με τον Σωτήρη Βετάκη (@Theshot71) από την Live Sport κάνουμε την ακτινογραφία των δύο ζευγαριών πριν ρίξουμε μια γρήγορη ματιά στο μεταγραφικό παζάρι που έχει ήδη αρχίσει να κινείται. Παναθηναϊκός – Φενέρμπαχτσε, Ρεάλ Μαδρίτης – Ολυμπιακός. Οι μεταγραφές που ψήνονται για τη νέα σεζόν στην Ευρωλίγκα, τι γίνεται με Dubai και το μέλλον της λίγκας. Ποιος θα σηκώσει την κούπα;
Με την υποστήριξη της bet365
Stay hoopful!