Οι ευρωπαϊκές «Τιτανομαχίες» παίζουν με 0% γκανιότα!

Ανανεώθηκε:
pamestoixima

Η θερμοκρασία ανεβαίνει στο Champions League και η δράση συνεχίζεται με δυο μεγάλους αγώνες στο pamestoixima.gr! Η αρχή γίνεται στη Βαρκελώνη, με τους «μπλαουγκράνα» να φιλοξενούν τη Νάπολι στον επαναληπτικό αγώνα του 1-1 του «Σαν Πάολο». Οι γηπεδούχοι διατηρούνται αήττητοι σε 35 εντός έδρας παιχνίδια στη διοργάνωση, επίδοση-ρεκόρ, με 31 νίκες και 4 ισοπαλίες. Απέναντι σε ιταλικές ομάδες το ρεκόρ τους είναι 8-6-2 και έχουν να ηττηθούν 15 παιχνίδια από Ιταλούς, με τελευταία ήττα την περίοδο 2002-03 από τη Γιουβέντους (1-2). Η Νάπολι, από τη μεριά της, έχει αρνητική παράδοση κόντρα σε Ισπανούς, με μόλις μία νίκη και πέντε ήττες. Το μοναδικό θετικό αποτέλεσμα ήταν η νίκη επί της Βαλένθια, αρκετά χρόνια πριν (περίοδος 1992-93).

ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ | 21+ Advertisement

Ακολούθησε τη νέα σελίδα του Pamestoixima.gr στο Facebook και… stay tuned για μοναδικούς διαγωνισμούς!

Η συνέχεια γίνεται με το ματς στο Μόναχο, με τη Μπάγερν να φιλοξενεί την Τσέλσι. Στην πρώτη αναμέτρηση στο Λονδίνο, οι Γερμανοί έκαναν περίπατο, επικρατώντας με το εμφατικό 3-0. Απέναντι σε Άγγλους σε διπλά παιχνίδια, η ομάδα του Χανς-Ντίτερ Φλικ αριθμεί 10 νίκες και 6 ήττες. Η Τσέλσι αναζητά ένα θαύμα αλλά η σύγκρουση με τη Μπάγερν της φέρνει ευχάριστες αναμνήσεις, καθώς την περίοδο 2011-12 κατέκτησε το Champions League μέσα στο Μόναχο μάλιστα, μέσω της διαδικασίας των πέναλτι.

Οι μάχες για το Champions League συνεχίζονται και απόψε. Μπαρτσελόνα – Νάπολι και Μπάγερν – Τσέλσι παίζονται με 0% γκανιότα* στο Pamestoixima.gr!

*Ισχύει μόνο για την αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξη των αγώνων.

ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ. Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ. Η συμμετοχή σε τυχερά παίγνια επιτρέπεται μόνο σε άτομα άνω των 21 ετών. Η συχνή συμμετοχή ενέχει κινδύνους εθισμού και απώλειας περιουσίας. Γραμμή στήριξης: 1114