ΝΤΑΛΙΑΝ ΓΙΦΑΝΓΚ - ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ Προγνωστικά

21η αγωνιστική

*Η Νταλιάν μετράει 4 συνεχόμενες νίκες απέναντι στην Τιαντζίν, ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΝΤΑΛΙΑΝ ΓΙΦΑΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 1-2 τη Σανγκάη Σένχουα, την περασμένη αγωνιστική. Μετά από ένα μέτριο ποιοτικά 1ο ημίχρονο, οι δύο ομάδες ανέβασαν το ρυθμό τους στο β’ μέρος, με την Νταλιάν να παίρνει το προβάδισμα στο 59ο λεπτό. Οι φιλοξενούμενοι πίεσαν στο τελευταίο τέταρτο του παιχνιδιού, είχαν τις ευκαιρίες τους και τις εκμεταλλεύτηκαν, φτάνοντας στην ανατροπή μέσα σε τρία λεπτά (1-1 στο 88′, 1-2 στο 90+1′).

Δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για την Νταλιάν στο πρωτάθλημα. Βρίσκεται στη 12η θέση της βαθμολογίας, στο +8 από τη ζώνη υποβιβασμού και τη 16η Κουανγκτσόου Έβεργκραντ. Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 11 από τις 17 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Τιμωρημένος ο Χουάνγκ. Τραυματισμένος σοβαρά ο Μπόσανσιτς. Δεν υπολογίζονται από τον κόουτς Ξιέ οι Τονγκ Λέι, Χουανχουάν Σαν και Γου Γουέι, που ήρθαν σε ρήξη με τη διοίκηση της ομάδας.

Νταλιάν Γιφάνγκ Στατιστικά

*5 συνεχόμενα over2.5+g/g.

*Έχει σκοράρει τουλάχιστον 2 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 0-1 επί της Χενάν, την περασμένη αγωνιστική. Άνοιξε το σκορ με το καλημέρα (0-1 στο 2′), με το υπόλοιπο 1ο ημίχρονο να είναι ισορροπημένο, χωρίς ιδιαίτερες φάσεις. Η Χενάν πήρε τον έλεγχο του παιχνιδιού στο β’ μέρος, δημιούργησε τις προϋποθέσεις για την ισοφάριση, αλλά ήταν ιδιαίτερα άστοχη στην τελική προσπάθεια, με το 0-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Πρώτη νίκη μετά από πέντε αγωνιστικές για την Τιαντζίν. Βρίσκεται στην 11η θέση της βαθμολογίας, στο +12 από την ζώνη του υποβιβασμού και δύσκολα θα κινδυνέψει μέχρι το τέλος της σεζόν. Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 11 από τις 18 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.