*Έρχονται από 5/8 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΝΤΑΛΑΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 1-0 επί του Μέμφις 901 στο πλαίσιο του Κυπέλλου.

Δεν κατάφερε να πάρει θετικό αποτέλεσμα την περασμένη εβδομάδα κόντρα στο Τορόντο, έχασε δίκαια. Το Τορόντο προηγήθηκε λίγο πριν το ημίχρονο, έκανε το 2-0 στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους, το ματς τελείωσε κάπου εκεί, διαχειρίστηκε άψογα την κατάσταση και έφτασε στο 3-0 στο 82’. Κακή η εικόνα του Ντάλας. Δεύτερη ήττα στα τελευταία τρία παιχνίδια, ερχόταν απ’ το εντός έδρας 2-0 επί του Χιούστον, νωρίτερα είχε εκτός έδρας ήττα 2-1 απ’ το Κολοράντο και δύο σερί ισοπαλίες κόντρα σε Σιάτλ (0-0) και Σεντ Λούις (0-0). Με ρεκόρ 2-2-6 καταλαμβάνει την 13η θέση της Δύσης. Μεσοβδόμαδα πήρε εντός έδρας νίκη 1-0 επί του Μέμφις 901 για το Κύπελλο.

ΝΤΑΛΑΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 7/11 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 6/11 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΣΤΙΝ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 0-0 κόντρα στο Βανκούβερ.

Πήρε σπουδαίο αποτέλεσμα την περασμένη εβδομάδα, έμεινε στο εκτός έδρας 0-0 κόντρα στο Βανκούβερ. Επιθετικός μονόλογος του Βανκούβερ το μεγαλύτερο κομμάτι του αγώνα, ειδικά στο δεύτερο μέρος η ομάδα του Καναδά έβγαλε πολλές τελικές προσπάθειες και άξιζε κάτι καλύτερο, δεν κατάφερε να σκοράρει. Ανύπαρκτο επιθετικά το Όστιν. Τρίτο σερί ματς που δε χάνει, είχαν προηγηθεί δύο σερί νίκες κόντρα σε ΛΑ Γκάλαξι (2-0) και Χιούστον (1-0). Μετρά ρεκόρ 4-2-2 στις τελευταίες οκτώ αγωνιστικές, πορεύτηκε χωρίς νίκη στις πρώτες πέντε αγωνιστικές (0-3-2). Βρίσκεται στην 6η θέση της Δύσης.