*20η αγωνιστική

*7/8 G/G στα μεταξύ τους παιχνίδια σε αυτό το γήπεδο, τα έξι μαζί με over 2,5.

ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ

Προηγούμενο ματς: Η Νοτς Κάουντι έχασε 4-2 εκτός έδρας από την Γουίμπλεντον, παρά τη μεγάλη της προσπάθεια και την ισοφάριση σε 2-2 με τέρματα μέσα σε πέντε λεπτά, από τους Λάνγκσταφ (62’), Νεμάνε (67’). Νωρίτερα είχε βρεθεί να χάνει 2-0 από πέναλτι του Ριβς στο 29’ και από γκολ του Αλ Χαμάντι στο 41’, ενώ δέχθηκε άλλα δύο τέρματα από τους ίδιους παίκτες προς το τέλος πάλι από πέναλτι του Ριβς (86’) και από τον Αλ Χαμαντί (92’)!

Η Νοτς Κάουντι έχασε και από την Γουίμπλεντον με 4-2 εκτός έδρας, τρίτη της ήττα στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια που έχει πετύχει μόλις μία νίκη. Βέβαια όλες οι ήττες ήρθαν μακριά από την έδρα της, έχοντας κερδίσει τα δύο τελευταία παιχνίδια που έδωσε στο γήπεδό της.

Η τελευταία ήττα την έβγαλε εκτός πρώτης τριάδας και θέσεων που εξασφαλίζουν απευθείας άνοδο, αλλά είναι σε απόσταση βολής, στο -2 συγκεκριμένα από την τρίτη θέση.

Και βρίσκεται πάντα στις θέσεις που οδηγούν στα play off για την άνοδο, στο +4 από την ομάδα που είναι στην όγδοη θέση που δεν θα συμμετάσχει σε αυτά.

Νοτς Κάουντι Στατιστικά

*17/24 G/G στη σεζόν, 8/13 εντός έδρας.

*11/13 over 2,5 στη σεζόν, 8/9 εντός έδρς

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΚΡΟΟΥΛΙ

Προηγούμενο ματς: Η Κρόουλι κέρδισε 2-1 εντός έδρας την Χάρογκεϊτ, παρόλο που ισοφαρίστηκε από τον Μουλντούν στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου. Είχε [προηγηθεί με τον Γκλάντγουιν στο 23’, με τον Λόλος στο 72’ να διαμορφώνει το τελικό σκορ.

Η Κρόουλι επικράτησε 2-1 εντός έδρας της Χάρογκεϊτ, πετυχαίνοντας τρίτη νίκη στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, αλλά όλες στο γήπεδό της! Μακριά από αυτό έχει κερδίσει μόνο την Γκρίμσμπι φέτος, έχει τρεις σερί ήττες και γενικώς χάνει εύκολα όταν απομακρύνεται από το “σπίτι” της.

Οι συνεχόμενες νίκες στο γήπεδό της την ανέβασαν αρκετά και γι’ αυτό βρίσκεται στο πρώτο μισό του βαθμολογικού πίνακα, σε απόσταση βολής από την πρώτη επτάδα και τις θέσεις που οδηγούν στα play off για την άνοδο.