*Έρχονται από 5/8 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 6-2 κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι. Το 0-1 στο 30’, ακολούθησαν έξι γκολ για την Ίντερ απ’ το 48’ μέχρι το 81’.

Κάποια στιγμή θα έχανε η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς, που δεν κατάφερε να πάρει αποτέλεσμα κόντρα στη φορμαρισμένη Ίντερ Μαϊάμι. Δεν είχε αποτελεσματικότητα η ομάδα του Μέσι στο πρώτο ημίχρονο, η Νέα Υόρκη σκόραρε στο 30’ και άντεξε μέχρι την ανάπαυλα. Ωστόσο, η Ίντερ Μαϊάμι ήταν καταιγιστική στο δεύτερο μέρος, ανέτρεψε το σκορ μέχρι το 50’, στο 68’ κέρδιζε 4-1, σκόραρε άλλα δύο γκολ μέχρι το 81’ και μετέτρεψε το ματς σε περίπατο. Επιστροφή στις ήττες για την ομάδα της Νέας Υόρκης έπειτα από έξι αγωνιστικές (2-4-0), ερχόταν από τρεις διαδοχικές ισοπαλίες, μετρά ρεκόρ 2-4-2, με 17 πόντους είναι τέταρτη στην Ανατολή. Επιστρέφει ο Έιλε (Αμυντικός, 9).

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 7/10 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 6/10 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 1-0 επί του Σικάγο. Το γκολ στο 62’.

Έβγαλε αντίδραση την περασμένη εβδομάδα η Νιου Ίνγκλαντ, πέρασε με 1-0 απ’ την έδρα του Σικάγο, σε ματς που δε διεκδικεί δάφνες ποιότητας. Ελάχιστες οι καλές στιγμές στο πρώτο ημίχρονο, δεν απείλησε καμία ομάδα. Στο δεύτερο μέρος αμφότερες οι ομάδες είχαν ευκαιρίες, το γκολ ήρθε για τη Νιου Ίνγκλαντ, που προστάτευσε το προβάδισμα της μέχρι το φινάλε και πήρε αυτό που ήθελε. Πρώτη επιτυχία έπειτα από τρεις διαδοχικές ήττες για το MLS, μετρά ρεκόρ 2-1-4 στις τελευταίες εφτά αγωνιστικές, καταλαμβάνει την τελευταία θέση της Ανατολής με συνολικό ρεκόρ 2-1-7! Έχει σκοράρει μόλις εφτά γκολ!